листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

ОБРАЗЛОЖЕНИЕ НА ФИНАСИСКИТЕ РЕЗУЛТАТИ ЗА ПЕРИОД 01.01.-31.03.2020


Образложение 01.01-31.03.2020.doc

Објавено на: 15.05.2020 09:54:18
Документ БР.: DOC_10191-360/2020
Урнек: Други ценовно чувствителни информации