листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

Материјали за годишно собрание на акционери


Materijali za godisno sobranie.pdf

Објавено на: 15.05.2020 14:05:23
Документ БР.: DOC_13285-81/2020
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери