листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

Ревидирани финансиски известаи 2019 год.


Finansiski izvestai.pdf

Објавено на: 15.05.2020 14:05:24
Документ БР.: DOC_12304-23/2020
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи