листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.2020


15.05.2020 - 3M poedinecen 01.01-31.03.2020.xls

Објавено на: 15.05.2020 15:00:03
Документ БР.: DOC_12294-102/2020
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.