листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

Предлог одлуки за Собрание на акционери на АД Раде Кончар - Апаратна техника Скопје


Predlog-Odluki za Sobranie na akcioneri .pdf

Објавено на: 18.05.2020 08:33:24
Документ БР.: DOC_13285-82/2020
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери