листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

- Годишен извештај за 2019 година на АД Раде Кончар - Апаратна техника Скопје

- Годишна сметка за 2019 година на АД Раде Кончар Апаратна техника Скопје


Godisen izvestaj za 2019 g .pdf
Godisna smetka za 2019 CRM.pdf

Објавено на: 18.05.2020 08:34:00
Документ БР.: DOC_10191-394/2020
Урнек: Други ценовно чувствителни информации