листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

КОНСОЛИДИРАН НЕРЕВИДИРАН БИЛАНС НА УСПЕХ ЗА ПЕРИОД 01.01.-31.03.2020


3 -месечно известување 2020 консолидиран.xlsx

Објавено на: 18.05.2020 15:19:00
Документ БР.: DOC_12294-110/2020
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.