листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

.


Консолидиран биланс на успех 01-03.2020.xls

Објавено на: 19.05.2020 08:58:30
Документ БР.: DOC_12294-111/2020
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.