листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

.


Образложение консолидирани финан.изв. 01.01-31.03.2020.pdf

Објавено на: 19.05.2020 08:58:34
Документ БР.: DOC_10191-400/2020
Урнек: Други ценовно чувствителни информации