листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран консолидиран биланс на успех за период од 01.01-31.03.2020


FI Replek AD 01.01-31.03.2020 - konsolidiran.xlsx

Објавено на: 19.05.2020 14:10:16
Документ БР.: DOC_12294-112/2020
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.