листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение кон неревидираниот консолидиран и посебен биланс на успех за период од 01.01.-31.03.2020 година


Obrazlozenie_Bilans na uspeh_01.01-31.03.2020 (1).pdf

Објавено на: 19.05.2020 14:10:16
Документ БР.: DOC_10191-401/2020
Урнек: Други ценовно чувствителни информации