листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение за работата на АД Грозд Струмица


извештај за 2019 АД Грозд.pdf

Објавено на: 22.05.2020 14:10:50
Документ БР.: DOC_10191-404/2020
Урнек: Други ценовно чувствителни информации