листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран, консолидиран биланс на успех за период 01.01. - 31.03.2020


Konsolidiran bilans na uspeh so 31 03 2020.xls

Објавено на: 22.05.2020 14:11:00
Документ БР.: DOC_12294-113/2020
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.