листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

Ревизорски исвештај од ревизор за 2019 год


ревизорски извештај за 2019.pdf

Објавено на: 22.05.2020 14:15:27
Документ БР.: DOC_13285-94/2020
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери