листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

ревидирани финансиски извештаи за АД Струмичко поле и завршна сметка за АД Струмичко поле


Извештај од Ревизијата на финансиските извештаи за 2019 година на Струмичко Поле.pdf
завршна сметка од АД Струмичко поле.pdf

Објавено на: 22.05.2020 15:49:51
Документ БР.: DOC_12304-27/2020
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи