листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

Ревидиран финансиски извештај


Ревидиран финансиски извештај.pdf

Објавено на: 27.05.2020 14:01:06
Документ БР.: DOC_12304-28/2020
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи