листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните Одлуки од собрание на акционери:

Донесени одлуки на Собрание


Image (132).jpg
Image (133).jpg
Image (134).jpg
Image (135).jpg
Image (136).jpg
Image (137).jpg
Image (138).jpg
izbor na pretsedavac.jpg

Објавено на: 27.05.2020 14:01:19
Документ БР.: DOC_12283-26/2020
Урнек: Други одлуки од собрание