листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следниве измени во органите на управување:

Одлука за именување член на Надзорен одбор на Стопанска банка а.д. Битола

 


Oдлука за именување член на Надзорен одбор на Стопанска банка а.д. Битола.pdf

Објавено на: 27.05.2020 14:45:13
Документ БР.: DOC_12285-23/2020
Урнек: Измени во органи на управување