листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

Ревидирани финансиски извештаи на Стопанска банка а.д. Битола за 2019 година

 


Ревидирани финансиски извештаи на Стопанска банка а.д. Битола за 2019 година.pdf

Објавено на: 27.05.2020 14:48:58
Документ БР.: DOC_12304-30/2020
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи