листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следниве измени во органите на управување:

Одлука по Собрание


11.Одлука за избор на членови на Одбор на директори на Уготур АД Скопје.pdf

Објавено на: 28.05.2020 08:30:47
Документ БР.: DOC_12285-24/2020
Урнек: Измени во органи на управување