листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за начинот на распределба на добивката:

Одлука по Собрание


4.Одлука за покривање на загубата по Годишната сметка за деловната 2019г..pdf

Објавено на: 28.05.2020 08:30:47
Документ БР.: DOC_12287-12/2020
Урнек: Распределба на добивка