листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

Јавен повик за собрание


povik za sobranie 2019.doc

Објавено на: 29.05.2020 14:08:55
Документ БР.: DOC_10109-84/2020
Урнек: Јавен повик за собрание