листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

Ревидирани финансиски извештаи за 2019 год.

 


Makoteks revizorski 2019.pdf

Објавено на: 01.06.2020 14:09:31
Документ БР.: DOC_12304-39/2020
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи