листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

ПРЕДЛОГ- ОДЛУКИ ЗА СОБРАНИЕ НА АКЦИОНЕРИ


јавен повик.pdf
предлог одлуки .pdf

Објавено на: 01.06.2020 14:09:18
Документ БР.: DOC_13285-119/2020
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери