листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

Predlog Odluki za Sobranie na akcioneri


004.jpg
005.jpg
006.jpg

Објавено на: 01.06.2020 15:28:56
Документ БР.: DOC_13285-120/2020
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери