листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран консолидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.2020


01.06.2020 3M konsolidiran 01.01-31.03.2020.xls

Објавено на: 02.06.2020 08:17:53
Документ БР.: DOC_12294-122/2020
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.