листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:
КРАТКО ОБРАЗЛОЖЕНИЕ кон финансиските извештаи – Биланс на успех – консолидирани, неревидирани (01.01.2020 – 31.03.2020)


01.06.2020 Допис до МСЕ - преку СЕИ НЕТ- 01.06.2020.pdf

Објавено на: 02.06.2020 08:17:56
Документ БР.: DOC_10191-421/2020
Урнек: Други ценовно чувствителни информации