листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

 

Ревидирани финансиски извештаи - Триглав осигурување АД, Скопје - 2019 година.


Triglav 2019 FI.pdf

Објавено на: 02.06.2020 08:46:28
Документ БР.: DOC_12304-41/2020
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи