листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за начинот на распределба на добивката:

Собрание на акционери 02.06.2020


Т2 Одлука за распределба на добивка.pdf

Објавено на: 02.06.2020 15:00:12
Документ БР.: DOC_12287-18/2020
Урнек: Распределба на добивка