листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следното:

Собрание на акционери 02.06.2020


Т6 Одлука за стекнување на сопствени акции.pdf

Објавено на: 02.06.2020 15:00:12
Документ БР.: DOC_12291-12/2020
Урнек: Откуп/продажба на сопствени акции