листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

Собрание на акционери 02.06.2020


Т1-2 Ревидирани финансиски извештаи за 2019 година.pdf

Објавено на: 02.06.2020 15:00:12
Документ БР.: DOC_12304-43/2020
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи