листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

                                                              Согласно Глава 6 од Правилникот за котација го објавуваме следниов финансов извештај

                                                                            - Ревидиран финансовизвештај 2019 година


Мислење и ФИ Интерпромет 2019 (1).pdf

Објавено на: 03.06.2020 14:10:37
Документ БР.: DOC_12304-45/2020
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи