листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за начинот на распределба на добивката:

Одлука од Собрание на акционери 04/06/2020


Т2 Одлука за покривање на загубата.pdf

Објавено на: 04.06.2020 14:30:30
Документ БР.: DOC_12287-20/2020
Урнек: Распределба на добивка