листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната Зделка со заинтересирана страна:

.


Известување за зделка со заинтересирана страна на ОИЛКО.pdf
Одлука за одобрување голема зделка со заинтересирана страна на ОИЛКО.pdf

Објавено на: 16.06.2020 09:20:46
Документ БР.: DOC_26453-7/2020
Урнек: Зделка со заинтересирана страна