листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните Одлуки од собрание на акционери:

Одлуки од собрание на 19.06.2020


Одлуки собрание 19.06.2020.pdf

Објавено на: 19.06.2020 15:19:03
Документ БР.: DOC_12283-62/2020
Урнек: Други одлуки од собрание