листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

.


Посебни Финансиски извештаи Макпетрол 2019.pdf
Консолидирани Финансиски извештаи 2019.pdf

Објавено на: 22.06.2020 08:41:14
Документ БР.: DOC_12304-60/2020
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи