листај по издавач            листај по урнек


Согласно член 36 од Правилата за котација, известуваме за дивидендниот календар:

.


Одлука за плаќање на дивиденда по Годишната сметка на Друштвото за 2019 год.pdf

Објавено на: 22.06.2020 08:40:00
Документ БР.: DOC_10187-15/2020
Урнек: Дивиденден Календар