листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

.


Известување до акционерите на Макпетрол АД во врска со исплата на дивиденда .pdf

Објавено на: 23.06.2020 08:29:17
Документ БР.: DOC_10191-437/2020
Урнек: Други ценовно чувствителни информации