листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Годишен извештај за работењето на друштвото и на Група ФЕРШПЕД за 2019 година - Собрание на акционери 23.06.2020 година


II-1-3 Извештај за работењето на Фершпед АД за 2019 година.pdf
II-6-3 Извештај за работењето на Група Фершпед за 2019 година.pdf

Објавено на: 23.06.2020 15:00:51
Документ БР.: DOC_10191-438/2020
Урнек: Други ценовно чувствителни информации