листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за начинот на распределба на добивката:

Одлука за распределба на добивка


Одлука за распределба на остварена добивка 2020.pdf

Објавено на: 26.06.2020 14:15:19
Документ БР.: DOC_12287-28/2020
Урнек: Распределба на добивка