листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за начинот на распределба на добивката:

Одлука за распределаба на добивка од 2019 година


Одлука за распределба на добивка 26.06.2020 .pdf

Објавено на: 29.06.2020 14:05:32
Документ БР.: DOC_12287-30/2020
Урнек: Распределба на добивка