листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните Одлуки од собрание на акционери:

Други Одлуки од Собрание


Други одлуки од Собрание.pdf

Објавено на: 29.06.2020 09:40:20
Документ БР.: DOC_12283-78/2020
Урнек: Други одлуки од собрание