листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери


Pocituvani vo prilog go objavuvame Javniot povik za akcionersko sobranie so Predlog odlukite koi se na dneven red na akcionerskoto sobranie


Javen povik i zapisnik za akcion sobr.2019.pdf

Објавено на: 07.07.2020 14:10:07
Документ БР.: DOC_10109-111/2020
Урнек: Јавен повик за собрание