листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Годишни извештаи за ЗК Пелагонија ад Битола за 2019 год.


Годишен извештај 2019 ЗК.doc
Revizorski izvestaj ZK 31.12.2019.pdf
Konsolidiran revizorski izvestaj ZK 31.12.2019.pdf

Објавено на: 09.07.2020 08:16:58
Документ БР.: DOC_10191-456/2020
Урнек: Други ценовно чувствителни информации