листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Известување за промена на сопственост


Известување за промена на сопственост.pdf

Објавено на: 10.07.2020 15:18:20
Документ БР.: DOC_10191-460/2020
Урнек: Други ценовно чувствителни информации