листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

Ревизорски извештај за 2019


Revizorski izveshtaj na RZ Inter-transsped AD 2019.pdf

Објавено на: 16.07.2020 15:10:09
Документ БР.: DOC_12304-86/2020
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи