листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

Ревизорски извештај за 2019 год. на БИМ а.д. Свети Николе.


Извештај за извршена ревизија од овластен ревизор.pdf

Објавено на: 22.07.2020 15:34:50
Документ БР.: DOC_12304-87/2020
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи