листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

Ревидирани финансиски извештаи за 2019 година


Единство ревизија 2019.pdf

Објавено на: 27.07.2020 14:10:29
Документ БР.: DOC_12304-89/2020
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи