листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

ИЗВЕСТУВАЊЕ ЗА ПРОМЕНА НА ЛИЦЕ ЗА КОНТАКТ


izvestuvanje lice za kontakt.pdf

Објавено на: 27.07.2020 14:44:41
Документ БР.: DOC_10191-474/2020
Урнек: Други ценовно чувствителни информации