листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение за деловниот резултат за период јануари-јуни 2020 год.


Obrazlozenie - del rezultat 01-06.2020.pdf

Објавено на: 29.07.2020 14:10:45
Документ БР.: DOC_10191-479/2020
Урнек: Други ценовно чувствителни информации